Skladník a výrobní pracovník pro naši džungli

Pěstujte rostliny jinak - S NÁMI!

Gardners pučí, vzkvétá, roste, a proto do naší džungle hledáme nové posily. Momentálně do týmu potřebujeme někoho na pozici skladník a výrobní pracovník. Prioritou je pro nás nadšení pro věc, pracovitost a poctivost. Pokud máte zájem o netradiční práci v zeleném prostředí, neváhejte číst dál!

INZERÁT - skladník_leden_22

Jaká bude náplň práce?

  • balení zásilek z e-shopu
  • manuální přesuny zboží, úklid
  • péče o rostliny a výrobky
  • výroba produktů (kokedamy, mechové obrazy, obrazy z rostlin apod.)
  • záskok při realizacích v interiéru a exteriéru

Co požadujeme?

  • manuální zručnost
  • fyzickou kondici
  • schopnost pracovat pod stresem
  • pečlivost a zodpovědnost

Co se neztratí?

  • základní znalost pokojových rostlin
  • zkušenost s prací ve skladu a balením objednávek
  • základní znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • nástup ihned na plný úvazek
  • odpovídající platové ohodnocení
  • práci v malém přátelském týmu
  • pestrou náplň práce
  • možnost ovlivňovat dění ve firmě
  • možnost přinášet nápady a náměty na nové produkty i služby
  • zeleň za zaměstnanecké ceny
  • Multisport karta
  • mrkněte se, jak to u nás roste

CV a pár slov posílejte na jobs@gardners.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení